Skip to content

MEIE

Vesipapp OÜ matkajuhid on:

Sander

 

Sander

Elu esimesel süstamatkal käis 11.-aastaselt Lätis Koiva jõel. Kanuumatku korraldab alates aastast 2000. On osalenud paljudel matkaalastel koolitustel ja võistlustel. Üks Vesipapp OÜ asutajatest.

 

 

 

 

 

 

Markus

On olnud matkakorralduse juures ja käinud matkamas alates sellest ajast, kui käima hakkas.

 

 

 

 

 

Hannes

Suviti elab Ahja jõe ääres Valgemetsa külas. Osaleb sageli maratonidel, rogainidel ja orienteerumisvõistlustel. Ahja jõe äärsetes metsades orienteerub sama hästi, kui enda toas.

 

 

 

 

Viivi

Tegeleb matkakorraldusega alates aastast 2000.  Viivi põhiroll on toitlustamise korraldamine matkadel,  aga ta paneb käe külge ka igal pool mujal,  kus abi vaja on. Üks Vesipapp OÜ asutajatest.

 

 

 

 

Vesipapp OÜ asutasid sõbrad Sander, Veiko ja Viivi. Vesipapp ei kuulu Eesti suurimate matkakorraldajate hulka, ja meil ei ole sellist ambitsiooni kunagi ka olnud, aga meil on pikk ja arvestatav kogemus sellel alal. Vesipapp on meie jaoks rohem hobi, kui töö. Esimest korda nägime tasulise  lühimatka korraldamist 1998.a. kevadel, kui olime ise mitmepäevasel süstamatkal Ahja jõel. Muidugi olime teadlikud, et sarnaseid matku korraldatakse nii Lõuna-Eestis kui ka Soomaal. Umbes sellel ajal hakkas idanema mõte, et miks ei võiks ka meie sellise matkakorraldusega tegeleda. On meil ju olemas arvestatav isiklik matkakogemus ja üksjagu teoreetilisi teadmisi. Esimesed kanuud ostsime aastal 2000 ning aastal 2003 tekitasime juriidilise keha Vesipapp OÜ. Miks Vesipapp? Vesipapp on lind, kellele meeldivad kiirevoolulised jõed ja ojad. Meile samuti. Sellest siis nimi. Enamus meie matku toimub Ahja ja Võhandu jõel, aga oleme matku korraldanud ka Kääpa jõel, Põltsamaa jõel, Pedja jõel, Pärnu jõel, Soomaa jõgedel, Elva jõel, Mustjõel, Õhne jõel, Pühajõel, Väike-Emajõel, Emajõe Suursoos. Lätis Koiva jõel ja Salatsi jõel. Aastal 2019 hakkas Veikot ja Viivit kimbutama motivatsioonipuudus, ning nad loobusid aktiivsest tegevusest. Sander otsustas jätkata koos suureks sirgunud poja Markuse ja tema sõbra Hannesega. Aeg-ajalt, kui abi vaja on, võib jõe ääres siiski kohata ka Veikot ja Viivit.