Skip to content

KALENDER, PLAANILISED MATKAD

SUURVEEMATKAD APRILLIS 2023

Allpool on ära toodud matkad, mida kavatseme korraldada k.a. aprillikuus.  Kuupäevad täpsustame, kui jõed on jääst vabanenud.

Kui oled mõnel matkal osalemisest huvitatud, saada meile enda kontaktandmed. Võtame sinuga ühendust, kui matka toimumise kuupäev on selgunud.

Pedja jõgi, Härjanurme-Puurmani, kiirevooluline ja kärestikuline jõgi.

Võhandu jõgi, Paidra-Süvahavva-Reo, kiirevooluline ja kärestikuline jõgi.

Avijõgi, väike jõgi Põhja-Tartumaal, mis suubub Peipsi järve. Avijõgi on sõidetav ainult suurvee ajal. Jõel on kõrged ja järsud kaldad, nii et kohati tundub, nagu sõidaksid kanjonis.

VIIENDA AASTAAJA MATKAD ÜLEUJUTATUD ALADEL

Emajõgi, Tartu linn ja Ihaste.

Emajõgi, Kärevere (Elva jõgi, Laeva jõgi).

Pedja jõgi, Kirna – Emajõgi, Palupõhja. SEE MATK EI OLE ALGAJATELE !!! 38km, matka pikkus on  ajaliselt 8-9 tundi. VAREM LÕPETAMISE VÕIMALUST EI OLE !!! Kui sellele matkale tuled, pead olema kindel, et suudad lõpuni sõita ka sel juhul, kui sajab lund või vihma ja puhub tugev tuul. Soovitav riietus: kalipso või kuivülikond.

 

Üldjuhul on meil  ühepäevase matka grupi minimaalne suurus 2 kanuud ja miinimumhind 130€, kui samaks päevaks ei ole teisi broneeringuid. Miinimumhind oleneb ka jõest ja marsruudist, kuhu soovite minna. Kui soovite broneerida ühte või kahte kanuud, siis on soovitav liituda mõne grupiga. Kui soovite rentida ühte või mitut kanuud kaheks või enamaks päevaks, siis kirjutage meile võimalikult täpselt enda soovidest, teeme hinnapakkumise.

PLAANILISED MATKAD

Küsi julgelt ka neid kuupäevi, mida allpool kirjas ei ole!

L. 22.04. Võhandu Maraton, rendime kanuusid maratonil osalejatele

L. 29.04  Ahja ja Võhandu

P. 30.04 Ahja ja Võhandu

E. 01.05 Ahja ja Võhandu